Zaznacz stronę

Królewskie Miasto Gniezno przechodzi renesans pod każdym możliwym aspektem swojego funkcjonowania. Nie inaczej jest wśród zimnolubnych mieszkańców naszego miasta. Grupa zapalonych morsów postanowiła założyć nieoficjalny klub morsów gniezno, pod nazwą Królewskie Morsy Gniezno.

morsy gniezno

Miło nam poinformować Was, iż w sierpniu 2016 roku podczas spotkania przy piwie zapadła ostateczna decyzja o założeniu nowego klubu morsów w Gnieźnie. W skład grupy założycielskiej wchodzi 7 najbardziej aktywnych morsów, którzy w ostatnich latach włożyli dużo energii i prywatnego czasu, aby morsowanie w Gnieźnie nabrało większego znaczenia.

Misją naszej grupy jest budowanie świadomości pozytywnych efektów kąpieli w zimnej wodzie. Konsekwencją jest ciągłe odczuwanie ciepła oraz brak chorób w ciągu całego roku 🙂 Dodatkowym celem naszej grupy jest wsparcie i organizacja wszelkiego rodzaju wydarzeń charytatywnych.

Zapraszamy do polubienia naszej strony na FB. Dzięki temu zyskach dostęp do aktualnych informacji o terminach i miejscu morsowania.