Zaznacz stronę

17 GRUDNIA 2017
Hala sportowo- rekreacyjna w Niechanowie
Od 14:30 do 17:00

Zapraszamy na Maraton fitness, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony dla Daniela Miętkiewicza, który sam pomagając innym podczas nawałnicy został porażony prądem. Wskutek tego czeka Go teraz kosztowne, długotrwałe leczenie i rehabilitacja. Pomóżmy naszemu koledze i stawmy się w niedzielę 17 grudnia na hali sportowo-rekreacyjnej przy Szkole Podstawowej w Niechanowie. To świetna okazja do wspólnej zabawy połączonej z efektywnym spalaniem kalorii.

Niesamowity zastrzyk endorfin dostaniemy od dwóch niezastąpionych instruktorek.

*Olga Kozłowska to licencjonowany instruktor ZUMBA Fitness. Najbardziej energiczna i uśmiechnięta instruktorka ZUMBA w okolicy. Olga zapewni Nam idealne połączenie, czyli spalanie kalorii połączone ze świetną zabawą i tańcem. Obiecujemy, że ani ona ani muzyka, którą Nam zagwarantuje nie pozwoli nikomu stać w miejscu.

* Karolina Koszela to Wielokrotna Mistrzyni Polski w boksie, medalistka Mistrzostw Europy, a także Mistrzyni Polski STRONG Woman. Przede wszystkim to najlepszy Trener Personalny jakiego znamy. Musicie uwierzyć, że Karolina potrafi zaangażować podczas treningu każdy mięsień Waszego ciała. Posiada nieograniczone pokłady energii, którymi zaraża na Sali treningowej. Możemy obiecać, że każdy po treningu z Karoliną będzie zmęczony.