O nas

Garść informacji o naszej grupie morsowej
O królewskich korzeniach Pierwszej Stolicy Polski wie każdy Polak. Jeśli jednak znajdzie się taki, który nie jest tego świadomy, jednym zdaniem potwierdzimy ten fakt: w archikatedrze gnieźnieńskiej korowano pięciu królów Polski! Gniezno jest więc niewątpliwie Królewskim Miastem.

morsy gniezno

Morsy Gniezno

W ostatnim czasie nasze miasto Gniezno budzi się z wieloletniego letargu i rozwija się nie tylko gospodarczo, politycznie, kulturowo i artystycznie, ale również sportowo i „aktywnościowo”. Jedną z coraz popularniejszych aktywności jest morsowanie, czyli kąpiele w zimnej wodzie. Grupa ludzi, która już od wielu lat aktywnie morsuje połączyła się i stworzyła Królewskie Morsy Gniezno

Królewskie Morsy Gniezno jest grupą ludzi, którzy lubią kąpiele w zimnej wodzie jezior i mórz. Spotykamy się nad Jeziorem Winiary w Gnieźnie. Czasami zmieniamy lokalizację, dlatego warto polubić już teraz nasz profil na Facebook’u, aby nie ominęła Ciebie żadna informacja związana z naszą aktywnością. Wpisz na FB #KrolewskieMorsyGniezno.

Zasady morsowania z Królewskimi Morsami Gniezno:

  1. Każdy uczestnik morsowania wchodzi do wody na własną odpowiedzialność i musi być świadomy ryzyka związanego z zimową kąpielą.
  2. Każdy uczestnik morsowania musi skonsultować się ze swoim lekarzem rodzinnym, jeśli ma wątpliwości, czy stan jego zdrowia pozwala na bezpieczne morsowanie.
  3. Każdy uczestnik poniżej 18-tego roku życia musi uczestniczyć w morsowaniu pod opieką pełnoletniego opiekuna.
  4. Każdy uczestnik morsowania może przyjść na dowolne morsowanie, dowolną ilość razy – NIE MA ZAPISÓW.
  5. Każdy uczestnik morsowania wyraża zgodę na wykorzystanie Królewskie Morsy Gniezno swojego wizerunku we wszystkich materiałach reklamowych i marketingowych związanych z morsowaniem. Jednocześnie oświadcza, iż nie będzie rościł z tego tytułu praw do wynagrodzenia.

Królewskie Morsy Gniezno przed każdym wejściem do wody przypomną powyższe zasady. Każdy z uczestników akceptuje powyższe zasady ustnie. Udział we wspólnym morsowaniu jest jednoznacznym potwierdzeniem zapoznania się z nimi i zaakceptowania ich.

Królewskie Morsy Gniezno

wewewwewewe