Jako Przedstawiciel Stowarzyszenia Królewskie Morsy Gniezno i jednocześnie uczestnik wyprawy, kieruję list otwarty do Pani Aldony Zielińskiej, organizatorki wydarzenia “Zimą w szortach na Śnieżkę – dwunasta wyprawa 2018” w dniach od 30.11 do 1.12.2018 w Przesiece k. Karpacza.

Całą sprawę chcieliśmy omówić prywatnie podczas rozmowy telefonicznej. Niestety Pani Aldona Zielińska posunęła się do publicznego znieważenia naszego Stowarzyszenia poprzez kłamliwy wpis na Grupie Otwartej MORSY na Facebooku.

  1. Królewskie Morsy Gniezno NIE POLECAJĄ współpracy z Panią Aldoną Zielińską oraz korzystania z oferowanych przez nią organizowanych wypraw na Śnieżkę zimą.
  2. Żądamy zwrotu kosztów “szkolenia” w kwocie 1900zł oraz oficjalnych przeprosin za kłamliwy wpis na Facebooku dotyczący członków naszego klubu.
  3. Wskazujemy termin 7 dni kalendarzowych na wywiązanie się z powyższego od dnia otrzymania listu. Po upływie tego terminu sprawa zostanie skierowana do
    sądu.

Królewskie Morsy Gniezno POLECAJĄ i gorąco zachęcają do wchodzenia na Śnieżkę w szortach. Chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami. Za darmo.

List otwarty: http://www.morsygniezno.pl/wp-content/uploads/2018/12/List-otwarty-SKMG-do-Pani-Aldony-Nowak.pdf

Z poważaniem,
Waldemar Rychert
Przedstawiciel Stowarzyszenia Królewskie Morsy Gniezno